משלוחים מהיום להיום עד השעה 12:00

שאלות ותשובות

שאלות ותשבות

האם ניתן להזמין גת מהיום להיום ?

ניתן לרכוש דרך החנות אונליין שלנו לשלם בכרטיס אשראי/ באפליקציית ביט, ולקבל את המשלוח תוך 3 ימי עסקים בממוצע עד הבית!

איך ניתן להזמין גת דרך האתר?

1.ניתן להזמין את כל סוגי הגת המובחרים 2.המלאי מתחדש באתר בכל יום מחדש לפי הקטיף מהשדה.

האם אתם מתחייבים לספק את ההזמנה מהיום להיום.

1. אנו עובדים עם חברת שליחויות חיצונית שמספקת משלוח מהיום להיום במרחק של עד 20 ק״מ במחיר של 35 ש״ח, ומעל 20 ק״מ המחיר משתנה לפי מספר תנאים… צרו עמנו קשר בטלפון, נבדוק את עלות המשלוח.. וברגע שההזמנה והתשלום יושלמו אנו מתחייבים לספק את ההזמנה כפי שנסכם בטלפון.

איפה קונים גת?

לגת עקיבא יש מספר סניפים אשר הולכים ומתרחבים! תוכלו למצוא את נקודות מכירת הגת שלנו בדף הבית של האתר תחת הכותרת "סניפים" אם תצטרכו עזרה תמיד תוכלו לחייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מכירת גת סיטונות, סיטונאות.

אם אתה חנות או אפילו אדם פרטי שרוצה להתחיל למכור גת או רוצה לרכוש גת בכמויות, הגעת למקום הנכון. גת עקיבא מספקים גת טרי ואיכותי כל יום במחירים הכי טובים שיש להשיג. כיום גת הוא כבר מוצר צריכה שנדרש בכל מקום בארץ ובעולם אז חייג אלינו למחלקה העסקית של גת עקיבא ותתחיל לעבוד איתנו. 052-3984908

זכיינות גתומט של עקיבא

גת עקיבא פיתחו שיטה ייחודית למכירת גת דרך מכונה אוטומטית ייעודית לעלי הגת. אנו מציעים לקהל הרחב, לכל אדם אשר רוצה להרוויח בצורה פאסיבית משוק הגת העולה לפנות אלינו ולהתעניין בזכיינות רווחית וכדאית.

מכירת גת

מכירת גת יכולה להיות מסורבלת וקשה למי שלא בא מהתחום, בשביל זה גת עקיבא פיתחו שיטות יחודיות של מכירת גת בצורות שונות עבור זכיין ועבור הלקוח הפרטי.

יבוא גת

גת עקיבא מתמחים ביבוא גת מאתיופיה וקניה שבאפריקה. אנו בלעדיים בתחום בצורה הטובה ביותר. טריות ואיכות מובטחת.

מיץ גת

מיץ גת אדום או מיץ גת ירוק או אפילו תרכיז וטיפות גת. כל הזמן שואלים אותנו על זה ואנחנו רוצים לענות על כך. לנו מותר לשווק עלי גת בצורתם המקורית והטבעית. אך אנחנו יכולים ללמד אתכם ולתת לכם מתכונים להכנת מיץ גת ביתי וטעים בעצמכם. מיץ גת מהטבע יש מתכון על כל שקית שאתם רוכשים בגת עקיבא. מיץ גת המקורי יצא לכם ברמה שלא דמיינתם. למיץ הגת סגולות והשפעות רבות.
    Cart